Projekty

Kurs PDC

Już w lipcu zapraszamy na certyfikowany kurs projektowania permakuturowego z Richardem Perkinsem
Mandala

Farma Permakulturowa

Celem projektu jest nie tylko samowystarczalność na podstawowe produkty spożywcze, ale też gwarancja ich jakości oraz przydatności w kuchni oraz medycynie tradycyjnej.
Projekt w trakcie

Warsztaty Graffiti

Grupa writerów Paint4Chill przy współpracy z Fundacją Harmonia Kultury zapraszają chętnych na warsztaty graffiti. Na trwających trzy dni zajęciach, adepci poznają podwaliny kultury graffiti, dowiedzą się czym jest styl, nauczą się jak tworzyć własne prace.
Graffiti by NIKT

Akademia Rodziny

Głównym celem projektu jest wspomaganie integracji i rozwoju rodziny poprzez: poprawę komunikacji w rodzinie; zwiększenie wiedzy i umiejętności z zakresu komunikacji, emocji i rozwoju dziecka, a także zdrowego stylu życia oraz uświadomienie roli rodzica w procesie wychowania i rozwoju dziecka.
Aktywny Festiwal Rodziny

Kreacjum Eko-Sztuki

Dajemy młodzieży możliwość ekspresji własnej twórczości w misji zmieniania otoczenia na lepsze. Niszczymy stare, sztywne dogmaty, apatię i brak zjednoczenia wizją i pracą na rzecz kolorowego, pełnego, kreatywnego świata i życia w harmonii.
Fire Show

Kooperatywa Izerska

Projekt, który stworzył Kooperatywę Izerską, czyli Szkoła Gospodarki Lokalnej dostarczyła nam wiedzy i umiejętności organizacyjnych i gospodarczych niezbędnych do wspólnej budowy marki lokalnej oraz rozwijania samowystarczalności.